Millie (Hairworld)
-
Price: £153.00
- Brand: Hairworld UK
- Product Code: Millie (Hairworld)
- Availability: In Stock
Millie features a classic chin-length bob with soft, loose waves that add volume and movement.
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Mono top, Lace front |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | 16H |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 4" |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 8.5" |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 7" |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 78g |
| Hair Length | |
| Hair Length | Bob |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Average |