Carrie
-
Price: £148.50
- Brand: Noriko
- Product Code: Carrie
- Availability: In Stock
A tousled curly style that falls just below the shoulders with a soft face framing fringe.
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Wefted |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | Auburn Sugar R |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 7.5" (19cm) |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 10.4" (26.5cm) |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 7" (18cm) |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 147g |
| Hair Length | |
| Hair Length | Medium |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Average |