Ella
-
Price: £124.00
- Brand: Hairworld UK
- Product Code: Ella
- Availability: In Stock
Ella features a sleek, modern pixie cut with soft, feathered layers that add texture and movement.
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Wefted |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | 88H |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 2 1/4" |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 3 1/4" |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 2 3/4" |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 56g |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Average |