Scarlett
-
Price: £183.00
- Brand: Hairworld UK
- Product Code: Scarlett
- Availability: In Stock
Scarlett features a short layered bob style with feathered ends.
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Monofilament parting, lace front |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | Toasted Pecan |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 4.5" |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 4-7" |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 4-7" |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 78g |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Average |