Sally
-
Price: £151.50
- Brand: Noriko
- Product Code: Sally
- Availability: In Stock
Short layers with a fringe and a sleek tapered neck.
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Wefted |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | Marble brown |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 2.4" (6cm) |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 5"(12.5cm) |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 4" (10cm) |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 77g |
| Hair Length | |
| Hair Length | Short |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Average |