Jamie
-
Price: £125.00
- Brand: Hairworld UK
- Product Code: Jamie
- Availability: In Stock
Jamie is a short layered style. It has a natural looking texture and is styled to frame the face.
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Wefted |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | 16/22R |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 2 1/4" |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 3.5" |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 2 3/4" |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 50g |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Average |