Keeley
-
Price: £137.00
- Brand: Hairworld UK
- Product Code: Keeley
- Availability: In Stock
Keeley features a sleep, chin-length bob with soft layers and a side-swept fringe
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Lace front, Wefted base |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | Rich Coffee Bean |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 2 1/4" |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 4.5-8.5" |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 3.5-5" |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 76g |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Average |