Macie
-
Price: £160.00
- Brand: Hairworld UK
- Product Code: Macie
- Availability: In Stock
Macie features a face-framing, layered bob with a fringe.
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Monofilament parting |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | 27AH |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 4" |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 10 3/4" |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 3 3/4" |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 106g |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Petite |