Frankie
-
Price: £224.00
- Brand: Hairworld UK
- Product Code: Frankie
- Availability: In Stock
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Monofilament top |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | 12/30BT |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 3 1/4" |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 4" |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 3" |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 63g |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Average |