Brooke
-
Price: £221.00
- Brand: Hairworld UK
- Product Code: Brooke
- Availability: In Stock
Brooke features a chic, short style with layered, tousled waves that creates a natural and effortless look.
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Monofilament top |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | Chocolate Flame |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 4" |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 5.5" |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 3.5" |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 56g |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Average |