Codi XO
-
Price: £342.00
- Brand: Amore
- Product Code: Codi 299.58
- Availability: In Stock
Same style as the origional Codi but with a XO cap construction.
| Cap Construction | |
| Cap Construction | Monofilament top, Lace front |
| Colour Shown | |
| Colour Shown | Main image Mochaccino R Back/ side Creamy toffee R |
| Dimensions: Nape | |
| Dimensions: Nape | 1.8" (4.5cm) |
| Dimensions: Crown | |
| Dimensions: Crown | 7.9" (20cm) |
| Dimensions: Fringe Length | |
| Dimensions: Fringe Length | 5.7" (14.5cm) |
| Dimensions: Weight | |
| Dimensions: Weight | 85g |
| Hair Length | |
| Hair Length | Bob |
| Hair Type | |
| Hair Type | Synthetic |
| Size | |
| Size | Average |